Listwy przypodłogowe, listwy, drzwiowe, okucia drzwiowe

Listwy drzwiowe
Listwa drzwiowe służą do zamaskowania połączenia futryny ze ścianą. Oferowane listwy dostępne są w kolorach, które są dopasowane do aktualnej kolorystyki oferowanych w Polsce skrzydeł drzwiowych. Ze względu na rodzaj zastosowanej technologii giętkość listwy umożliwia zamaskowanie najbardziej nierównych powierzchni.

Listwy przypodłogowe
Listwy są wykonane z barwionego w masie PCV, drukowane tak by przypominały poszczególne gatunki drewna oraz lakierowanie dwoma rodzajami lakieru: z połyskiem oraz w macie. Listwa składa się z dwóch części - listwy podstawowej oraz listewki maskującej. Polecamy mocowanie listwy za pomocą kleju montażowego, jednak w przypadku krzywych ścian np. w starym budownictwie możliwe jest mocowanie za pomocą kołków rozporowych. Dodatkowym atutem listwy jest również możliwość ukrycia sporej wiązki przewodów elektrycznych, antenowych lub telefonicznych nie tylko w momencie montażu listwy ale również później pod listewką maskującą.

Okucia drzwiowe
Oferujemy Państwu bogaty wybór wzorów, kształtów i kolorów klamek do drzwi.
VSD - Klamki i okucia (VDS jest dystrybutorem designerskich klamek i okuć do stolarki otworowej, a wśród nich są klamki mosiężne, klamki ze stali nierdzewnej, klamki aluminiowe, okucia do szkła, wkładki patentowe, pochwyty, samozamykacze i wiele innych akcesoriów)

Kupuj tanio

Kupuj tanioToppanel.pl jest dużym dystrybutorem drzwi i paneli.  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Dzięki temu możemy oferować wysokiej jakości artykuły najlepszych producentów z dużymi rabatami. Nasze ceny są zawsze niższe niż detaliczne ceny sugerowane przez producentów.

Kupuj wygodnie

Kupuj wygodnieZamawiając w naszym sklepie nie marnujesz czasu. Zamiast jeździć od firmy do firmy i oglądać katalogi (większość drzwi jest produkowana na konkretne zamówienie) możesz przejrzeć ofertę w domu, przedyskutować zakup z rodziną i złożyć zamówienie w dogodnej dla Ciebie porze.