Panele ścienne PCV

Panele ścienne i sufitowe ze względu na funkcjonalność, łatwy montaż i efektowny wygląd są często wybieranym sposobem wystroju wnętrza. Dodatkowymi zaletami wysokogatunkowych paneli wykonanych z tworzywa sztucznego jest ich trwałość i odporność na zanieczyszczenia oraz atrakcyjna cena.

Polecamy Państwu szeroką gamę wzorów paneli PCV a także zestaw akcesoriów koniecznych przy montażu paneli. W naszej ofercie znajdują się panele ścienne firm takich jak: Novart, WS-POL.  Pracownicy Top Panel pomogą Państwu wybrać odpowiedni produkt.


Kupuj tanio

Kupuj tanioToppanel.pl jest dużym dystrybutorem drzwi i paneli.  Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Dzięki temu możemy oferować wysokiej jakości artykuły najlepszych producentów z dużymi rabatami. Nasze ceny są zawsze niższe niż detaliczne ceny sugerowane przez producentów.

Kupuj wygodnie

Kupuj wygodnieZamawiając w naszym sklepie nie marnujesz czasu. Zamiast jeździć od firmy do firmy i oglądać katalogi (większość drzwi jest produkowana na konkretne zamówienie) możesz przejrzeć ofertę w domu, przedyskutować zakup z rodziną i złożyć zamówienie w dogodnej dla Ciebie porze.